Textilní kufry si oblíbíte zejména kvůli jejich nízké hmotnosti a nižším pořizovacím nákladům. Zpravidla bývají také členitější než kufry skořepinové. Kromě vnitřních přihrádek se u nich mohou totiž vyskytovat i nejrůznější externí kapsy, které se hodí na různorodé drobnosti, které chcete mít stále při ruce. Další výhodou textilních kufrů bývá expandér. Jde o důmyslný systém postranních zipů, jejichž rozepnutím lze navýšit objem kufru. Nevýhodou textilních kufrů může být nižší odolnost, kterou ale značka Titan kompenzuje vyztužením hran zavazadel a kvalitními materiály.

Cestovní kufry jsou tradičně vyráběny ve třech velikostech – L (velký), M (střední) a S (malý), přičemž nejmenší S kufry jsou většinou leteckých společností tolerovány jako palubní zavazadla.

Všechny následující produkty disponují TSA zámkem.TSA1

Na všechny výrobky Titan se vztahuje dvouletá záruční lhůta.


Nonstop

Designově neotřelý a moderní Titan Nonstop si zamilujete především kvůli jeho extra nízké hmotnosti a odolnosti, která se u textilních kufrů jen tak nevidí. Toto zavazadlo je ideálním společníkem na dlouhých dovolených i kratších pracovních cestách. Hlavní zipy s nepromokavou úpravou vám navíc umožní cestovat se suchým obsahem i v dešti.

Čtyři hladká dvoukolečka otočná o 360° zajišťují vysokou stabilitu i extrémně tichý pojezd a možnost snadného manévrování.  Manipulaci se zavazadlem usnadňuje hliníková výsuvná rukojeť s tlačítkem pro uzamčení v požadované poloze. Maximálně praktická je i přední kapsou na zip.

Bezpečnost na cestách zaručí kombinační TSA zámek s možností uzamknutí jezdců zipu k sobě.

Uvnitř kufrů se nachází snadno nastavitelné kompresní popruhy pro pohodlnější balení. Kufry ve velikostech M a L disponují expandérem, s jehož pomocí můžete navýšit celkový objem zavazadla.

Barvy:

limit-2

Rozměry:nonstop-tasky

L: 79 x 47 x 31/35 cm / 108/122 l / 3,5 kg

M: 68 x 42 x 28/32 cm / 74/85 l / 3,1 kg

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 39 x 20 cm / 39 l / 2,6 kg

Palubní taška: 43 x 29 x 18 cm / 22 l / 0,9 kg

Další zavazadla:

Taška na kolečkách: 70 x 37 x 38 cm / 98 l / 2,6 kg

Cestovní taška: 53 x 30 x 29 cm / 46 l / 1,1 kg


Square

Odlehčené kufry z řady Titan Square vyrobené z odolného polyesteru s nepromokavou úpravou vás nadchnou nejen svým perfektně nenápadným designem, ale také svou jedinečnou schopností udržet všechny věci suché i v silném dešti. Sofistikovaný interiér s funkčními detaily v podobě fixačních popruhů či samostatné kapsy na košile zajistí optimální komfort a dostatek prostoru i při náročnějším cestování. Znalí cestovatelé však ocení i kvalitní vnější zpracování. Tichá ložisková dvoukolečka otočná o 360° si poradí s jakýmkoli povrchem a velikosti M a L jsou navíc vybaveny expandérem. Díky integrovanému TSA zámku se navíc můžete vydat třeba i na cestu kolem světa.

Barvy:

limit-2

Rozměry:

L: 78 x 48 x 32/36 cm / 3,7 kg / 112/126 l

M: 68 x 43 x 28/32 cm / 3,0 kg / 76/87 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 2,3 kg / 38 l