Luxusní kufry Xenon Deluxe nadchnou svým vzhledem a propracovaností nejen byznysmany, ale také ty, kdo se nebojí dát přednost své intuici. Chcete udělat dobrý dojem a užít si cestování jako v bavlnce? Xenon Deluxe je ideálním partnerem, s nímž si budete moci začít plnit své sny. Odolný kufr vyrobený z polykarbonátu odolá nárazům i hrubšímu zacházení na letišti, takže si jeho společnost dosyta užijete. Kufry z této nové řady jsou navíc díky unisex vzhledu vhodnými zavazadly pro dámy i pány.

Výborné jízdní vlastnosti. Perfektní dvoukolečka otočná o 360° pro snadný a tichý pojezd na různých površích ulehčí přepravu.

Multifunkční zvenku i zevnitř. Prakticky navržený interiér s popruhy, dvěma textilními dělicími příčkami a řadou kapes zajistí mnohem snazší a efektivnější způsob balení i pohodlný transport věcí třeba i přes půlku světa.

Fantastický vzhled. Výjimečný design dělá z kufru Titan Xenon Deluxe nejen nedobytnou pevnost, ale i elegantní doplněk, se kterým si cestování užijete. Navíc budete vždy vypadat jako ze škatulky.

Bezkonkurenční odolnost. Extrémně odolný povrch z inovativního Makrolon polykarbonátu s hrubou úpravou na povrchu a matným leskem splní očekávání všech cestovatelů a cestovatelek, kteří neradi zapadnou do šedi davu.

Bezpečí. Díky integrovanému TSA zámku si užijete interkontinentální lety i cesty do USA či Velké Británie.

Součástí řady Xenon Deluxe je také robustní byznys kufřík Business Wheeler (BW) s propracovaným designem, hrubou povrchovou úpravou, extrémně nízkou hmotností, kapsou na 17“ ntb a TSA zámkem, který jistě splní ty nejnáročnější požadavky. Důmyslný systém balení se dvěma samostatnými odděleními zajistí komfort, lepší organizaci i stabilitu zavazadla. Prakticky řešená výklopná kapsa pomůže ochránit uloženou elektroniku, dokumenty i potřebné příslušenství.

56_XENON_DELUXE_S-M-L_GR

Parametry:

XL: 81 x 56 x 33 cm / 140 l / 4,3 kg

L: 74 x 53 x 31 cm / 113 l / 3,9 kg

M+: 71 x 52 x 30/34 cm / 80 l / 3,9 kg

M: 67 x 46 x 28 cm / 3,2 kg / 80 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 2,5 kg / 38 l

S+: 56 x 45 x 25 cm / 57 l / 2,9 kg

Business Wheeler: 55 x 40 x 22 cm / 2,9 kg / 40 l

bw-xenon-deluxexenon_2018