Základní charakteristikou skořepinového kufru je pevný materiál. V případě značky Titan jde především o polykarbonát. Polykarbonátová zavazadla mají unikátní vlastnosti jako je odolnost či nízká hmotnost. Polykarbonát (PC) také odolává změnám teplot a je odolný i proti silnému mechanickému poškození (spíše se prohne, než aby praskl), navíc má nízkou váhu, což může hrát roli při delších leteckých cestách, kdy je třeba počítat s každým kilem navíc.

Cestovní kufry Titan jsou tradičně vyráběny ve třech velikostech – L (velký), M (střední) a S (malý), přičemž nejmenší S kufry jsou většinou leteckých společností tolerovány jako palubní zavazadla.

Všechny následující produkty disponují TSA zámkem.TSA1

Na všechny výrobky Titan se vztahuje dvouletá záruční lhůta.


Highlight

S extra odolným a funkčním kufrem Titan Highlight si cestování užijete bez zbytečných starostí. Odlehčená polypropylenová skořepina zajišťuje vysokou nárazuvzdornost, odolnost a pružnost. Od obvyklých lesklých polypropylenových kufrů se HighLight odlišuje jemným reliéfem se vzorem připomínající luxusní uhlíkovou vrstvu.

Stabilitu, pohodlné manévrování v různém terénu a snadnou manipulaci zajišťují čtyři tichá dvoukolečka rotující v 360° a výsuvná rukojeť s aretačním tlačítkem na madle.

Integrovaný TSA zámek zaručí bezpečné a bezproblémové cestování obzvláště v USA a Velké Británii.

Vaše uložené věci a cennosti v kufru před nepříznivými povětrnostními podmínkami ochrání nepromokavý zip. Ochranou před nepořádkem a chaosem je přehledný dvoustranný balící prostor s dělící přepážkou, kompresními popruhy a menší kapsou na zip. Při objemnějším nákladu lze u velikosti M využít expandéru a navýšit tak litráž zavazadla.

Parametry:titan_highlight_l-m-s

L: 76 x 52 x 32 cm / 112 l / 3,4 kg

M: 67 x 46 x 28/31 cm / 73/79 l / 3,3 kg

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 40 x 20 cm  / 38 l / 2,2 kg

 


Paradoxx

Odlehčený polypropylenový kufr Titan Paradoxx si lze lehce oblíbit kvůli maličkostem a funkčním vychytávkám, které ulehčí přepravu každému zkušenému cestovateli a světoběžníku. Extrémně odolný polypropylen doplňuje zajímavý design s prvky umělé kůže na logu a madlu. Velikost M navíc disponuje expandérem, díky němuž navýšíte objem zavazadla o několik litrů.

Stabilitu a pohodlné manévrování zajišťují čtyři velká tichá dvoukolečka, otočná v 360°. K manipulaci slouží komfortní výsuvná rukojeť.

Na letištích jistě oceníte kombinační TSA zámek, který je zabudovaný v zapínání kufru.

Luxusní interiér zavazadla tvoří dvě části oddělené přepážkou a vybavené kompresními popruhy. O ještě větší pořádek se postarají další dvě kapsy na zip na dělící přepážce.

Zárukou kvality je u Titan Paradoxx i prodloužená záruka 36 měsíců.

Parametry:paradoxx_2018 titan_paradoxx_m

L: 77 x 51 x 31 cm / 113 l / 3,9 kg

M: 68 x 45 x 28/31 cm / 80/88 l / 3,3 kg

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 40 x 20 cm  / 40 l / 2,5 kg

 


Shooting Star

Kufry Titan Shooting Star představují moderní, funkční a lehká zavazadla. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pružného polykarbonátu a kromě špičkové výbavy nabízí i sofistikovaný design v trendy barvách. Díky netradičnímu provedení ho mezi ostatními zavazadly vždy rychle a bez potíží poznáte. Velikost M je navíc vybavena expandérem, jenž umožňuje navýšit objem zavazadla o několik litrů.

Pojízdný systém kufru je tvořen čtyřmi velkými tichými kolečky s pogumováním, která udržují stabilitu a jsou otočná v 360°. K snadné manipulaci slouží odlehčená výsuvná rukujeť.

Pohodlné cestování bez zbytečných překážek zaručuje i TSA kombinační zámek, vnořený do zapínání kufru.

Luxusní interiér tvoří dvě části vybavené kompresními popruhy a kapsami, které udrží ve vašich věcech pořádek. Podšívka je navíc ve stejné barvě jako skořepina, což působí mile a svěže.

Parametry:shootingstar_2018titan_shooting_star

L: 77 x 52 x 29 cm / 109 l / 3,9 kg

M: 66 x 45 x 26/30 cm / 70/81 l / 3,5 kg

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 40 x 20 cm  / 40 l / 2,5 kg

 

 


Spotlight Flash

Nechte se hýčkat a cestujte stylově s kufrem Titan Spotlight Flash. Tato limitovaná módní řada byla exkluzivně navržena ve spolupráci s nejúspěšnější německou show Germany´s next Topmodel, takže si i na obyčejném letišti budete moci připadat jako hvězda v záři reflektorů. Výrobním materiálem je ABS plast s lesklou vrstvou polykarbonátu, který díky broušené povrchové úpravě věrně imituje leštěný hliník a dodává tak kufru jedinečné kouzlo.

Zavazadlo je pojízné na čtyřech extra tichých dvoukolečkách, která perfektně udržují stabilitu a jsou otočná v 360°. Pohodlnou manipulaci zajišťuje výsuvná rukojeť.

TSA zámek je pro větší bezpečí zapuštěný přímo v horním panelu kufru, kde na něj dobře uvidíte, což zefektivní proces otevírání a zavírání zavazadla.

Prakticky řešený dvoustranný interiér s dělící přepážkou, kompresními popruhy a samostatná kapsa na zip usnadní balení i vybalování. Barevná vzorovaná podšívka z jemné látky umocní pocit luxusu a pohodlí během cestování.

Parametry:spoltlightflash_2018titan_spotlightflash

L: 76 x 51 x 30 cm / 102 l / 3,8 kg

M: 67 x 45 x 27 cm / 69 l / 3,5 kg

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 40 x 20 cm  / 37 l / 2,5 kg

 


Triport

Titan Triport vám zaručí originalitu a styl ať už jedete kamkoliv. Kromě originálního vzhledu však tento futuristický krasavec nabízí i ultra nízkou hmotnost a vysokou odolnost, jenž mu propůjčuje polykarbonát, ze kterého je vyroben.

Manipulace na jedničku. Zavazadlo Titan Triport disponuje čtyřmi hladkými dvoukolečky rotujícími v 360°. Kufr vás tedy bude následovat, kamkoliv se pohnete. Navíc je vybaven kvalitní teleskopickou rukojetí s tlačítkem pro uzamčení v požadované pozici.

Cestování kamkoliv bez obav. Díky integrovanému TSA zámku se můžete vydat na jakoukoliv cestu s pocitem bezpečí. Nehrozí vám již zbytečné poškození zavazadla leteckými společnostmi ani neoprávněné vniknutí do vašich osobních věcí.

Sbalit se a jet. Luxusní interiér kufru je vybaven dělící příčkou na zip a dvěma kapsami na zip, pro uložení maličkostí. Dále se uvnitř zavazadla nachází kompresní popruhy pro upevnění sbalených věcí.

Parametry:triport_2018815102-04_Triport_S-M-L_GR

 

L: 74 x 53 x 29 cm / 109 l / 3,9 kg

M: 65 x 45 x 25 cm / 67 l / 3,4 kg

Palubní zavazadlo:

S: 54 x 39 x 20 cm  / 39 l / 2,5 kg

 


X2 – nová generace

Blýskněte se a buďte módní ikonou i během cestování! S novým kufrem X2 se super lesklým povrchem z polykarbonátu budete styloví vždy a všude! Moderní a exkluzivní design zaručí nejen dostatek prostoru, ale také přehledné uložení věcí a jejich bezpečí i při delším pobytu mimo domov. Díky nepromokavému zipu se navíc nemusíte bát ani nepřízně počasí ani v létě, ani v zimě. Vše zůstane v naprostém suchu. Kufry jsou pro pohodlnou manipulaci vybaveny extra tichými a tichými dvoukolečky značky Hinomoto, což jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu. Náročné cestovatele jistě potěší i TSA zámek, který je složený ze čtyřmístného číselníku, jako první v rodině si tak budete moci nastavit jako kód datum či rok narození.

 

Parametry:x2_2018titan_x2

L: 76 x 52 x 28 cm / 103 l / 3,9 kg

M+: 71 x 48 x  28 cm / 90 l / 3,5 kg

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 39 x 20 cm / 40 l / 2,3 kg

Beauty case: 38 x 32 x 19 cm / 22 l / 1,6 kg


X-ray

Prudce elegantní a spolehlivý Titan X-ray účinně kombinuje moderní design se současnými náročnými požadavky na odolnost a kvalitu. Kufr je vyroben ze speciálně vyvinutého materiálu Senosan®, který mu dodává potřebnou pevnost, flexibilitu i lehkost.

Snadný pojezd a stabilitu zajišťují čtyři kvalitní, velká kolečka, která se hladce otáčí v 360° a ručí za pohodlné a pohotové manévrování. K manipulaci se zavazadlem skvěle poslouží výsuvná rukojeť s komfortním madlem.

TSA kombinační zámek je pro větší pohodlí a snazší manipulaci zapuštěn do zapínání na horním panelu kufru.

Přehledné a komfortní balení do kufru je samozřejmostí. Interiér je proto vybaven dvěma samostatně oddělitelnými prostory  s kompresními popruhy a luxusní podšívkou. Ještě větší pořádek zajišťují dvě kapsy na zip, kam se schovají všechny maličkosti či hygienické potřeby.

Kufr Titan X-Ray byl navržen i vyroben v Německu. O své kvalitě vás navíc ujišťuje prodlouženou zárukou 5 let.

Parametry:x-ray_2018titan_x-ray

L: 77 x 52 x 29 cm / 102 l / 3,4 kg

M: 72 x 50 x 28 cm / 87 l / 3,1 kg

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 40 x 20 cm  / 40 l / 2,3 kg


Xenon

Luxusní Titan Xenon se skvěle hodí zejména pro reprezentativní cesty. Jeho neobyčejně elegantní a stylový vzhled vám při každé cestě dodají šmrnc a nádech originality. Kufr je vyroben z polykarbonátu, díky němuž je velmi lehký a zároveň odolný. Vyzkoušejte Titan Xenon a již nikdy nebudete chtít měnit.

Tichý a kvalitní přesuvný systém. Titan Xenon disponuje čtyřmi komfortními dvoukolečky, díky nimž můžete s kufrem pohodlně manipulovat ve všech směrech. Další usnadnění pohybu se zavazadlem představuje výsuvná rukojeť z hliníku s aretací.

Bezpečně kamkoliv. Jezdce zipu kufru je možné uzamknout TSA zámkem. Nemusíte se tedy bát poničení zavazadla při bezpečnostní kontrole ani neoprávněného vniknutí zloděje.

Snadné balení. Při balení je důležité najít pro každou maličkost své místo, to usnadňuje oboustranný balící systém řešený dělící příčkou na zip a další kapsy na zip v interiéru kufru. Vnitřek zavazadla je navíc vybaven podšívkou z velmi jemné látky.

Parametry:xenon_orig_2018809405-25_xenon_m_vrg1

L: 74 x 38 x 31 cm / 113 l / 3,8 kg

M: 67 x 46 x 28 cm / 80 l / 3,1 kg

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 38 x 20 cm / 40 l / 2,5 kg

 


 Xenon Deluxe

Luxusní kufry Xenon Deluxe nadchnou svým vzhledem a propracovaností nejen byznysmany, ale také ty, kdo se nebojí dát přednost své intuici. Chcete udělat dobrý dojem a užít si cestování jako v bavlnce? Xenon Deluxe je ideálním partnerem, s nímž si budete moci začít plnit své sny. Odolný kufr vyrobený z polykarbonátu odolá nárazům i hrubšímu zacházení na letišti, takže si jeho společnost dosyta užijete. Kufry z této nové řady jsou navíc díky unisex vzhledu vhodnými zavazadly pro dámy i pány.

Výborné jízdní vlastnosti. Perfektní dvoukolečka otočná o 360° pro snadný a tichý pojezd na různých površích ulehčí přepravu.

Multifunkční zvenku i zevnitř. Prakticky navržený interiér s popruhy, dvěma textilními dělicími příčkami a řadou kapes zajistí mnohem snazší a efektivnější způsob balení i pohodlný transport věcí třeba i přes půlku světa.

Fantastický vzhled. Výjimečný design dělá z kufru Titan Xenon Deluxe nejen nedobytnou pevnost, ale i elegantní doplněk, se kterým si cestování užijete. Navíc budete vždy vypadat jako ze škatulky.

Bezkonkurenční odolnost. Extrémně odolný povrch z inovativního Makrolon polykarbonátu s hrubou úpravou na povrchu a matným leskem splní očekávání všech cestovatelů a cestovatelek, kteří neradi zapadnou do šedi davu.

Bezpečí. Díky integrovanému TSA zámku si užijete interkontinentální lety i cesty do USA či Velké Británie.

Součástí řady Xenon Deluxe je také robustní byznys kufřík Business Wheeler (BW) s propracovaným designem, hrubou povrchovou úpravou, extrémně nízkou hmotností, kapsou na 17“ ntb a TSA zámkem, který jistě splní ty nejnáročnější požadavky. Důmyslný systém balení se dvěma samostatnými odděleními zajistí komfort, lepší organizaci i stabilitu zavazadla. Prakticky řešená výklopná kapsa pomůže ochránit uloženou elektroniku, dokumenty i potřebné příslušenství.

56_XENON_DELUXE_S-M-L_GR

Parametry:

XL: 81 x 56 x 33 cm / 140 l / 4,3 kg

L: 74 x 53 x 31 cm / 113 l / 3,9 kg

M+: 71 x 52 x 30/34 cm / 80 l / 3,9 kg

M: 67 x 46 x 28 cm / 3,2 kg / 80 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 2,5 kg / 38 l

S+: 56 x 45 x 25 cm / 57 l / 2,9 kg

Business Wheeler: 55 x 40 x 22 cm / 2,9 kg / 40 l

bw-xenon-deluxexenon_2018