Základní charakteristikou skořepinového kufru je pevný materiál. V případě značky Titan jde především o polykarbonát. Polykarbonátová zavazadla mají unikátní vlastnosti jako je odolnost či nízká hmotnost. Polykarbonát (PC) také odolává změnám teplot a je odolný i proti silnému mechanickému poškození (spíše se prohne, než aby praskl), navíc má nízkou váhu, což může hrát roli při delších leteckých cestách, kdy je třeba počítat s každým kilem navíc.

Cestovní kufry Titan jsou tradičně vyráběny ve třech velikostech – L (velký), M (střední) a S (malý), přičemž nejmenší S kufry jsou většinou leteckých společností tolerovány jako palubní zavazadla.

Všechny následující produkty disponují TSA zámkem.TSA1

Na všechny výrobky Titan se vztahuje dvouletá záruční lhůta.


Backstage

Moderní polykarbonátový Titan Backstage vás jistě zaujme jednoduchým avšak originálním vzhledem. Kufr se však nepyšní jen stylovým zevnějškem, po otevření zjistíte, že i uvnitř je zavazadlo řešené nanejvýš prakticky a luxusně.

Už žádná poškrábaná zavazadla. Celý kufr je pokryt speciálním hrubým povrchem připomínající žraločí šupiny (Shark Skin). Díky této úpravě se již nemusíte bát poničení zavazadla např. při delších cestách.

Snadná manipulace. Kufry jsou vybaveny čtyřmi komfortními dvoukolečky, která zajišťují opravdu tichý pojezd. Navíc jsou otočná v 360°, takže vás zavazadlo bude poslouchat na slovo. Manipilaci dále zjednoduší hliníková teleskopická rukojeť s tlačítkem pro uzamčení v požadované pozici.

Bez obav nejen do USA. Titan Backstage je vybaven TSA zámkem, díky němuž se na cestách můžete cítit opravdu bezpečně.

Luxusní interiér. Sbalit se do tohoto kufru bude opravdu hračka. Interiér disponuje dělící příčkou s čtyřmi síťovými kapsami na zip a nastavitelnými popruhy pro jednoduché uložení věcí.

backstage805405-56_BACKSTAGE_M_VRG

Parametry:

L: 75 x 48 x 28 cm / 90 l / 4,5 kg

M: 64 x 40 x 26 cm / 60 l / 3,4 kg

Palubní zavazadlo:

S: 54 x 35 x 21 cm / 35 l / 2,6 kg


Limit

Řada kufrů Limit pomůže úspěšně zdolat všechny překážky! Stylový kufr s moderním vzhledem bude věrně sloužit všem, kdo milují nenápadnost a pocit svobody při cestách všemi možnými dopravními prostředky. Velmi odolný polypropylen, z něhož je kufr vyroben, vydrží i extrémní zátěž, skořepina s odolným hrubým povrchem se při tlaku pouze prohne, snadno ji lze ale vrátit do původního stavu bez rizika vzniku prasklin. Kvalitní kolečka otočná o 360° zajistí společně s vysouvacím madlem pohodlný transport všech nezbytností. Kufry jsou rovněž vybaveny praktickým TSA zámkem. Uvnitř kufru se skrývá důmyslný balicí systém s popruhy a dělicí příčkou s kapsou na drobnosti. Kdykoli budete na cestách potřebovat oporu, můžete si být jisti, že s kufry Limit se vám ji dostane hned v několika ohledech.titan-limit

Parametry:

L: 77 x 51 x 29 cm / 106 l / 4,8 kg

M: 68 x 44 x 26 cm / 26/31 l / 3,9 kg

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 39 x 20 cm / 39 l / 2,9 kg

Beauty case: 37 x 31 x 16 cm / 18 l / 1,2 kg


Prior

Pokud toužíte po něčem opravdu výjimečném a dokonalém, zaměřte svoji pozornost na Titan Prior. Tento kufr s unikátním rámem a systémem zavírání na klapky je vyroben ze speciálního polykarbonátu Senolite. V tomto výrobním odvětví jde o naprosto unikátní materiál, který byl vyvinutý exkluzivně ve spolupráci s firmou Titan. A v čem je tento materiál tak speciální? Materiál je při výrobě sycený proudem vzduchu, čímž v něm vznikají malé vzduchové bubliny, které mají tlumící a izolační funkci. Tento postup výroby snižuje hmotnost zavazadla při zachování odolnosti a stability obyčejného polykarbonátu o 20 %. Senolite se vyznačuje i tím, že dobře snáší extrémní teploty od -30°C do 150°C.

Uzamykací systém byl navržen speciálně pro Titan Prior. Tento TSA zámek je integrovaný do rámu kufru, přesto se s ním dobře manipuluje a jeho ovládání je zcela intuitivní. Tříbodové zamykání nabízí vysoký stupeň ochrany na cestách nejen do USA. Palubní kufr je pro vyšší komfort opatřen klasickým zavíráním na zip.

Ani interiér této řady kufrů nezaostává v jedinečnosti a luxusu. Je tvořen 100% polyamidem, jenž dodává originální vzácný vzhled a jde snadno čistit obyčejnou mýdlovou vodou. Obě části skořepiny jsou doplněny o elastické popruhy, díky nimž zafixujete obsah kufru. Kromě těchto vychytávek interiér Titanu Prior nabízí variabilní příčnou desku, která může být umístěna ve více pozicích a zpřehlednit vám obsah sbalených věcí. Tuto desku lze úplně odstranit, takže si můžete v případě potřeby zabalit vše přesně dle svých představ.

Pojízdný systém je tvořen čtyřmi dvoukolečky, která rotují v 360° a zajišťují pohodlnou manipulaci v terénu, stejně jako lehká teleskopická rukojeť s tlačítkem pro uzamčení v požadované poloze. Cestujte snadno a bez kompromisů, cestujte s Titanem Prior!

Kufry Prior jsou vyráběny ve dvou verzích:

Flash (lesklý povrch)

prior-1

Smart Skin (hrubá struktura na povrchu)

01-11-22-56_Prior_M_GR_VG

prior-2

L: 77 x 52 x 29 cm / 108 l / 4,3 kg

M: 69 x 46 x 28 cm / 82 l /3,9 kg

Palubní zavazadlo:

S: 52 x 40 x 22 cm / 44 l / 2,4 kg


Triport

Titan Triport vám zaručí originalitu a styl ať už jedete kamkoliv. Kromě originálního vzhledu však tento futuristický krasavec nabízí i ultra nízkou hmotnost a vysokou odolnost, jenž mu propůjčuje polykarbonát, ze kterého je vyroben.

Manipulace na jedničku. Zavazadlo Titan Triport disponuje čtyřmi hladkými dvoukolečky rotujícími v 360°. Kufr vás tedy bude následovat, kamkoliv se pohnete. Navíc je vybaven kvalitní teleskopickou rukojetí s tlačítkem pro uzamčení v požadované pozici.

Cestování kamkoliv bez obav. Díky integrovanému TSA zámku se můžete vydat na jakoukoliv cestu s pocitem bezpečí. Nehrozí vám již zbytečné poškození zavazadla leteckými společnostmi ani neoprávněné vniknutí do vašich osobních věcí.

Sbalit se a jet. Luxusní interiér kufru je vybaven dělící příčkou na zip a dvěma kapsami na zip, pro uložení maličkostí. Dále se uvnitř zavazadla nachází kompresní popruhy pro upevnění sbalených věcí.815102-04_Triport_S-M-L_GR

triport-colors

L: 74 x 53 x 29 cm / 109 l / 3,9 kg

M: 65 x 45 x 25 cm / 67 l / 3,4 kg

Palubní zavazadlo:

S: 54 x 39 x 20 cm  / 39 l / 2,5 kg


X2

Titan X2 vám může být povědomý. Objevil se totiž hned v několika oblíbených seriálech, jako je Teorie velkého třesku nebo Zoufalé manželky. Nejen díky tomu je však slavný. Polykarbonát dává kufru neobyčejně nízkou váhu a vysokou odolnost, nemusíte se tedy bát, že by se vám zavazadlo při běžném užívání zničilo a zároveň můžete cestovat s opravdovou lehkostí. Vnější zipy kufru jsou pogumovány a chrání tak váš obsah před zvlhnutím. Originální design v mnoha barevných provedeních vám také jistě usnadní vybrat zavazadlo dle vašich představ.

Snadná manipulace. Tichý a komfortní pojezd s kufrem vám umožní čtyři hladká kolečka, rotující v 360° a teleskopická rukojeť z hliníku s tlačítkem pro uzamčení v požadované pozici.

Cestování beze strachu. Kufr disponuje TSA kombinačním zámkem, takže se již nebudete muset obávat poničení zavazadla při bezpečnostní prohlídce. Zámek zároveň skvěle ochrání vaše věci uvnitř kufru.

Luxusní interiér. Vnitřek kufru nejen skvěle vypadá, především je funkční a praktický. Integrovaná dělící příčka navíc obsahuje dvě samostatné kapsy na zip, kam si můžete uschovat maličkosti.

X2.180140116-12_X2PASTELLE_L_VRG2

X2.280840116-85_X2SHARKSKIN_M_VR

Parametry:

L: 77 x 51 x 30 cm / 109 l / 3,9 kg

M+: 71 x 46 x 29 cm / 87 l / 3,3 kg

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 38 l 2,4 kg


X2 – nová generace

Blýskněte se a buďte módní ikonou i během cestování! S novým kufrem X2 se super lesklým povrchem z polykarbonátu budete styloví vždy a všude! Moderní a exkluzivní design zaručí nejen dostatek prostoru, ale také přehledné uložení věcí a jejich bezpečí i při delším pobytu mimo domov. Díky nepromokavému zipu se navíc nemusíte bát ani nepřízně počasí ani v létě, ani v zimě. Vše zůstane v naprostém suchu. Kufry jsou pro pohodlnou manipulaci vybaveny extra tichými a tichými dvoukolečky značky Hinomoto, což jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu. Náročné cestovatele jistě potěší i TSA zámek, který je složený ze čtyřmístného číselníku, jako první v rodině si tak budete moci nastavit jako kód datum či rok narození.

x2-colors

825404-85_X2_L_VRG

Parametry:

L: 76 x 52 x 28 cm / 103 l / 3,9 kg

M+: 71 x 48 x  28 cm / 90 l / 3,5 kg

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 39 x 20 cm / 40 l / 2,3 kg

Beauty case: 38 x 32 x 19 cm / 22 l / 1,6 kg


Xenon

Luxusní Titan Xenon se skvěle hodí zejména pro reprezentativní cesty. Jeho neobyčejně elegantní a stylový vzhled vám při každé cestě dodají šmrnc a nádech originality. Kufr je vyroben z polykarbonátu, díky němuž je velmi lehký a zároveň odolný. Vyzkoušejte Titan Xenon a již nikdy nebudete chtít měnit.

Tichý a kvalitní přesuvný systém. Titan Xenon disponuje čtyřmi komfortními dvoukolečky, díky nimž můžete s kufrem pohodlně manipulovat ve všech směrech. Další usnadnění pohybu se zavazadlem představuje výsuvná rukojeť z hliníku s aretací. U velikosti S si také můžete vybrat verzi s pouze dvěma kolečky.

Bezpečně kamkoliv. Jezdce zipu kufru je možné uzamknout TSA zámkem. Nemusíte se tedy bát poničení zavazadla při bezpečnostní kontrole ani neoprávněného vniknutí zloděje.

Snadné balení. Při balení je důležité najít pro každou maličkost své místo, to usnadňuje oboustranný balící systém řešený dělící příčkou na zip a další kapsy na zip v interiéru kufru. Vnitřek zavazadla je navíc vybaven podšívkou z velmi jemné látky.

xenon-colors01-25-40_Xenon_S-M-L_GR
Parametry:

L: 74 x 38 x 31 cm / 113 l / 3,8 kg

M: 67 x 46 x 28 cm / 80 l / 3,1 kg

Palubní zavazadlo:

S: 53 x 38 x 20 cm / 40 l / 2,5 kg


 Xenon Deluxe

Luxusní kufry Xenon Deluxe nadchnou svým vzhledem a propracovaností nejen byznysmany, ale také ty, kdo se nebojí dát přednost své intuici. Chcete udělat dobrý dojem a užít si cestování jako v bavlnce? Xenon Deluxe je ideálním partnerem, s nímž si budete moci začít plnit své sny. Odolný kufr vyrobený z polykarbonátu odolá nárazům i hrubšímu zacházení na letišti, takže si jeho společnost dosyta užijete. Kufry z této nové řady jsou navíc díky unisex vzhledu vhodnými zavazadly pro dámy i pány.

Výborné jízdní vlastnosti. Perfektní dvoukolečka otočná o 360° pro snadný a tichý pojezd na různých površích ulehčí přepravu.

Multifunkční zvenku i zevnitř. Prakticky navržený interiér s popruhy, dvěma textilními dělicími příčkami a řadou kapes zajistí mnohem snazší a efektivnější způsob balení i pohodlný transport věcí třeba i přes půlku světa.

Fantastický vzhled. Výjimečný design dělá z kufru Titan Xenon Deluxe nejen nedobytnou pevnost, ale i elegantní doplněk, se kterým si cestování užijete. Navíc budete vždy vypadat jako ze škatulky.

Bezkonkurenční odolnost. Extrémně odolný povrch z inovativního Makrolon polykarbonátu s hrubou úpravou na povrchu a matným leskem splní očekávání všech cestovatelů a cestovatelek, kteří neradi zapadnou do šedi davu.

Bezpečí. Díky integrovanému TSA zámku si užijete interkontinentální lety i cesty do USA či Velké Británie.

Součástí řady Xenon Deluxe je také robustní byznys kufřík Business Wheeler (BW) s propracovaným designem, hrubou povrchovou úpravou, extrémně nízkou hmotností, kapsou na 17“ ntb a TSA zámkem, který jistě splní ty nejnáročnější požadavky. Důmyslný systém balení se dvěma samostatnými odděleními zajistí komfort, lepší organizaci i stabilitu zavazadla. Prakticky řešená výklopná kapsa pomůže ochránit uloženou elektroniku, dokumenty i potřebné příslušenství.

56_XENON_DELUXE_S-M-L_GR

 xenon-deluxe-colors

Parametry:

XL: 81 x 56 x 33 cm / 140 l / 4,3 kg

L: 74 x 53 x 31 cm / 113 l / 3,9 kg

M+: 71 x 52 x 30/34 cm / 80 l / 3,9 kg

M: 67 x 46 x 28 cm / 3,2 kg / 80 l

Palubní zavazadlo:

S: 55 x 38 x 20 cm / 2,5 kg / 38 l

S+: 56 x 45 x 25 cm / 57 l / 2,9 kg

Business Wheeler: 55 x 40 x 22 cm / 2,9 kg / 40 l

bw-xenon-deluxe