Pokud toužíte po něčem opravdu výjimečném a dokonalém, zaměřte svoji pozornost na Titan Prior. Tento kufr s unikátním rámem a systémem zavírání na klapky je vyroben ze speciálního polykarbonátu Senolite. V tomto výrobním odvětví jde o naprosto unikátní materiál, který byl vyvinutý exkluzivně ve spolupráci s firmou Titan. A v čem je tento materiál tak speciální? Materiál je při výrobě sycený proudem vzduchu, čímž v něm vznikají malé vzduchové bubliny, které mají tlumící a izolační funkci. Tento postup výroby snižuje hmotnost zavazadla při zachování odolnosti a stability obyčejného polykarbonátu o 20 %. Senolite se vyznačuje i tím, že dobře snáší extrémní teploty od -30°C do 150°C.

Uzamykací systém byl navržen speciálně pro Titan Prior. Tento TSA zámek je integrovaný do rámu kufru, přesto se s ním dobře manipuluje a jeho ovládání je zcela intuitivní. Tříbodové zamykání nabízí vysoký stupeň ochrany na cestách nejen do USA. Palubní kufr je pro vyšší komfort opatřen klasickým zavíráním na zip.

Ani interiér této řady kufrů nezaostává v jedinečnosti a luxusu. Je tvořen 100% polyamidem, jenž dodává originální vzácný vzhled a jde snadno čistit obyčejnou mýdlovou vodou. Obě části skořepiny jsou doplněny o elastické popruhy, díky nimž zafixujete obsah kufru. Kromě těchto vychytávek interiér Titanu Prior nabízí variabilní příčnou desku, která může být umístěna ve více pozicích a zpřehlednit vám obsah sbalených věcí. Tuto desku lze úplně odstranit, takže si můžete v případě potřeby zabalit vše přesně dle svých představ.

Pojízdný systém je tvořen čtyřmi dvoukolečky, která rotují v 360° a zajišťují pohodlnou manipulaci v terénu, stejně jako lehká teleskopická rukojeť s tlačítkem pro uzamčení v požadované poloze. Cestujte snadno a bez kompromisů, cestujte s Titanem Prior!

Kufry Prior jsou vyráběny ve dvou verzích:

Flash (lesklý povrch)

prior-1

Smart Skin (hrubá struktura na povrchu)

prior-2

01-11-22-56_Prior_M_GR_VG

Rozměry:

L: 77 x 52 x 29 cm / 108 l / 4,3 kg

M: 69 x 46 x 28 cm / 82 l / 3,9 kg

Palubní zavazadlo:

S: 52 x 40 x 22 cm / 44 l / 2,4 kg